матч-центр
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 2 2
Завтра 2 2
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 2 2
Завтра 2 2
все
важные

Тренером "Авангарду" став герой Інтернету

Матікайнен отримав нового помічника

Фінський фахівець Пасі Нурмінен увійшов до тренерського штабу омського "Авангарду", повідомляє прес-служба клубу.

"Контракт з Нурміненом підписаний. Він вже приступив до роботи на зборі у Швейцарії. Думаю, що нашому першому воротареві Карі Рамо буде легше працювати під керівництвом співвітчизника. На сьогоднішній день у тренерському штабі Петрі Матікайнена працюють Едуард Занковець та Пасі Нурмінен", - повідомив головний менеджер "Авангарду" Володимир Капуловський.

Повідомляється, що угода з фахівцем розрахована на три роки.

Будучи голкіпером Пасі Нурмінен ставав срібним та бронзовим призером чемпіонатом світу, а до золота дістався тільки у якості тренера. При цьому 36-річний нині фін завершив ігрову кар’єру в 29 років

До Омська Нурмінен з 2005 по 2012 роки працював тренером воротарів та скаутом у фінському клубі "Пеліканс", крім того з 2010 по 2012 обіймав пост асистента тренера у збірній Фінляндії.

Як нагадує видання "Советский спорт", Нурмінен отримав широку популярність після перемоги збірної Фінляндії на чемпіонаті світу 2011 року. Хильнувши зайвого у літаку, Пасі не втримався на трапі при виході, впав і ледь не розбив чемпіонський кубок, залишивши на ньому вм’ятину. Відео інциденту потрапило у Youtube, де швидко набрало кілька мільйонів переглядів, зробивши фіна героєм всесвітньої павутини.

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
03:00
Боевые искусства мира
http://vast.vertamedia.com/vast-proxy/?aid=33806&content_page_url=xsport.ua&player_width=680&player_height=633&video_duration=300&cb=12345
Новости партнеров
Новости партнеров