Третій успіх "барсів" над "Компаньйоном"

Переможець визначився у серії булітів

"Білий Барс" з Білої Церкви втретє у сезоні переграв київський "Компаньон-Нафтогаз" за булітами і зміцнив своє лідерство в чемпіонаті України.

У матчі, який відбувся 2 грудня в Києві, "барси" в гостях виявилися сильнішими за "компаньйонів" з рахунком 3:2 Б (1:0, 0:0, 1:2, 0:0, 1:0).

У переможців шайби закидали Дмитро Дем’янюк (19:59, Савченко, Толкунов), Олександр Караульщук (42:32, Балакун), а також Артем Бондарєв, який реалізував свій шостий буліт в цьому сезоні. Господарі відповіли голами Дмитра Німенка (51:16, Сальніков, Гніденко) та Олега Благого (56:22, біл, Німенко, Ден.Ісаєнко, біл).

"Компаньйон-Нафтогаз": Зав’ялов; Свиридов – Ден. Ісаєнко, Ємельяненко – Кривомаз, Р.Борисенко – Катрич. Сальников – Гніденко – Німенко, Харченко – Курілін – Литвиненко, О. Благой – Вал. Алексюк – Гаврилюк, Самойленко – Заблудовський – Кириченко.

"Білий Барс": Безхлібний; Вол. Алексюк – Кугут, Шарапов – Голубєвс, Балакун – Толкунов. Бабинець – Куцевич – Караульщук, Савченко – Буценко – Дем’янюк, Безщасний – Бондарєв – Пастух, Хворостініньш – Пономарьов – Шалімов.

Відзначимо, що одним з героїв "барсів" став воротар Андрій Безхлібний, який відбив 40 кидків у основний та додатковий час, а також не пропустив від Сальнікова, Гаврилюка і Німенка в серії булітів.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://n130adserv.com/vast.xml?key=571d1794743ba3307184bc12cba0f4c8&zone=PRE_ROLL&vastv=3.0
Хоккей. Украинская Хоккейная Лига. Кременчук - Белый Барс. Прямая трансляция
13:55
Новости партнеров
Новости партнеров