матч-центр
Вчера 1 1
Сейчас 1 1
Сегодня 1 1
Завтра 0 0
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 1 1
Сейчас 1 1
Сегодня 1 1
Завтра 0 0
все
важные

Третяк: КХЛ хотіла бути як НХЛ, але не вийшло

КХЛ зростає кількісно, але не якісно

Континентальна хокейна ліга розростається за рахунок іноземних команд, які у неї вступають, при цьому рівень професіоналізму хокеїстів підвищується не настільки швидко. Таку думку висловив президент Федерації хокею Росії Владислав Третяк у інтерв’ю виданню "Р-Спорт".

"Ліга розростається за рахунок нових іноземних команд, які до нас приходять. Але найголовніше - це те, щоб ріс професійний рівень. Одна справа, коли ми можемо зібрати у лізі до 100 команд, але ми повинні думати не тільки про зростання, але і про якість - це моя особиста думка. Якість - це дуже важливо. Ось, наприклад, нещодавно ЦСКА грав зі СКА. Хто відзначився? Дацюк, Ковальчук. А мені б хотілося, щоб також відзначалися й інші. Це свідчило б про рівень чемпіонату", - переконаний Третяк.

Він також відкинув звинувачення КХЛ у тому, що невдалий календар ліги на сезон-2012/2013 пов’язаний із перервами у чемпіонаті, запровадженими ФХР.

"Є світові перерви, які затверджені IIHF. Всі збірні в цей час готують свої склади до чемпіонату світу. Тому це не наша прерогатива. У Радянському Союзі також завжди були перерви, в яких люди зализують рани і займаються фізичною підготовкою. Ці перерви завжди були, і вони є. Просто КХЛ хотіла бути як НХЛ, але у нас інша ліга. У НХЛ одні завдання, а у нас інші. У них - Кубок Стенлі, а у нас найголовніше - чемпіонат світу. Про це не треба забувати", - наголосив Третяк.

Комментарии 0

Новости партнеров
04:00
Бильярд. XSPORT CUP
http://n161adserv.com/vast.xml?key=733a4eb84f74cedf5c3b8162db2fd613&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров