Сейчас 1

Три дублі принесли полякам перемогу над казахами

У Донецьку стартував чемпіонат світу U20
10 декабря 2012г. 17:14

Хокеїсти молодіжної збірної Польщі здобули впевнену перемогу над однолітками з Казахстану у матчі-відкритті чемпіонату світу U20 у групі В першого дивізіону, що стартував у Донецьку.

Поєдинок закінчився з рахунком 6:3 (2:1, 3:1, 1:1) на користь поляків, у складі яких одразу троє хокеїстів відзначились дублем. Це Кацпер Ґузік (1-ша та 26-та хвилини), Дам’ян Заротинський (36-та та 56-та) та Філіп Старчинський (12-та та 31-ша).

У складі збірної Казахстану також є автор дублю - Єсмухамбет Толепберген, який закидав на 10-й та 49-й хвилинах. І ще одна шайба на рахунку Юрія Сергієнка (25-та).

Відзначимо також, що швидкий гол поляків на 24-й секунді гри був забитий у більшості, адже за 7 секунд до цього захисник збірної Казахстану Андрій Курачов отримав матч-штраф.

Нагадаємо, що о 16:30 розпочнеться поєдинок між збірними Хорватії та Італії, а о 20:00 матчем проти британців на чемпіонаті світу стартує збірна України.