Три голи Тавареса розбили "Нью-Джерсі"

Понікаровський нічим не допоміг

Хет-трик та результативна передача Джона Тавареса допомогли його команді "Нью-Йорк Айлендерз" здобути переконливу перемогу над лідером Східної конференції НХЛ "Нью-Джерсі Девілз".

Поєдинок, що відбувся 16 лютого у Нью-Йорку, закінчився з рахунком 5:1 (0:0, 3:0, 2:1) на користь господарів льоду.

Таварес заклав підвалини майбутнього успіху у другому періоді, коли спочатку двічі відзначився сам (36:46, 38:09), а потім допоміг закинути шайбу Метту Мулсону (39:06). У третьому періоді Марику Жидліцьки (48:47) вдалося дещо скоротити відставання у рахунку, втім чергова шайба Тавареса (54:45) та гол Міхаеля Грабнера (59:25) остаточно зняли питання щодо переможця у матчі.

Відзначимо, що російський голкіпер "острів’ян" Євген Набоков впорався з 30 кидками по його воротах, а його опонент з "Девілз" Джон Гедберг зробив 28 сейвів. Український нападник "Нью-Джерсі" Олексій Понікаровський у жодних результативних діях не відзначився, однак заробив коефіцієнт корисності "-1".

"Ніхто не любить програвати, однак нам не уникнути інколи поразок. Цього сезону боротьба йде непроста, однак ми збираємося відігратися у понеділковому матчі (проти "Оттави")"
, - заявив після матчу головний тренер команди, що програла, Петер Дебур.

Його підопічні залишилися на першому місці на Сході і мають у своєму активі 21 бал. "Айлендерз" з 13 очками йдуть десятими у тій же конференції.

Додамо, що цікавий матч відбувся у Едмонтоні, де місцевий "Ойлерз" переграв "Колорадо Евеланш" з рахунком 6:4. "Едмонтон" завдав 56 кидків по воротах російського голкіпера суперників Семена Варламова, а той зумів впоратися з 50 з них.