Сегодня 7 7
Завтра 10 7

Три матч-штрафи та дебюти Томаса і Нічушкіна

"Даллас" і "Флорида" розпочали сезон

Двоє гравців "Даллас Старз" та один "Флорида Пантерз" отримали матч-штрафи ще у першому періоді стартового матчу в новому регулярному чемпіонаті НХЛ, повідомляє офіційний сайт ліги.

У такий спосіб хокеїсти були покарані за бійку, яка виникла біля воріт новачка "Флориди" Тіма Томаса.

Все почалося з того, що захисник "Патнерз" Майк Вівер відштовхнув нападника суперників Антуана Русселя, коли той спробував вишкрябати шайбу з щитків Томаса. Вівер та Руссель скинули рукавиці і почали з’ясовувати стосунки.

Після цього їхній приклад наслідували Дмитро Куліков з "Флориди" та Раян Гарбатт з "Далласа".

В результаті Руссель, Куліков та Гарбатт були вилучені до кінця гри, а Вівер покараний лише п’ятихвилинним штрафом. Гарбатт, який спровокував сутичку з Куліковим, отримав за це ще додаткові 2 хвилини штрафу.

Додамо, що матч завершився з рахунком 4:2 на користь "Флориди". У складі цієї команди дебютував в офіційних матчах голкіпер Тім Томас, який раніше виступав за "Бостон Брюїнз", а минулий сезон повністю пропустив за сімейними обставинами. 39-річний воротар впорався з 25 кидками із 27.

За "Даллас" свій перший поєдинок провів екс-гравець "Трактора" Валерій Нічушкін. Цей нападник відзначився одним кидком по воротах та заробив коефіцієнт корисності "-1".