У КХЛ встановили рекорд тривалості матчу

Гру зміг завершити Денис Казіонов

25 лютого у Череповці в матчі 1/8 фіналу Кубка Гагаріна між місцевою "Сєвєрсталлю" та ярославським "Локомотивом" було встановлено новий рекорд тривалості гри у КХЛ. Він становить 118 хвилин 48 секунд.

Основний час зустрічі завершився з рахунком 2:2, тому гру було продовжено у овертаймі. Переможця було виявлено лише у третій додатковій двадцятихвилинці, на 19-й хвилині якої нападник господарів Денис Казіонов закинув вирішальну шайбу.

Раніше рекорд тривалості матчу у КХЛ належав "Авангарду" і магнітогорському "Металургу", які 15 березня 2011 року виявляли переможця зустрічі протягом 109 хвилин і 11 секунд, нагадує офіційний сайт ліги.

Нагадаємо, що "Сєвєрсталь" завдяки цій перемозі повела у серії до чотирьох перемог з рахунком 3-1.