У Києві стартував Єврочелендж

Київський міжнародний Єврочелендж стартував матчем збірних Італії та Литви. Перші  – в цьому матчі мали підтверджувати статус фаворита та єдиного на турнірі представника елітного дивізіону світового хокею. Іншим  – залишалося заперечити ставлення до себе, як до головного аутсайдера змагань.

Київський міжнародний Єврочелендж стартував матчем збірних Італії та Литви. Перші  – в цьому матчі мали підтверджувати статус фаворита та єдиного на турнірі представника елітного дивізіону світового хокею. Іншим  – залишалося заперечити ставлення до себе, як до головного аутсайдера змагань.

Зрештою, італійці зі своєю роллю впоралися краще, аніж литовці. Невисока за темпом гра у першому періоді порадувала глядачів однією шайбою. Лука Ансольді на 10-й хвилині реалізував більшість. Якби італійці краще використовували зайвого, то їхня перевага була б ще переконливішою, адже суперники, поступаючись у швидкості та майстерності, були змушені фолити. Майже половину першого періоду збірна Литва провела в меншості.

У другій двадцятихвилинці прибалти грали вже значно дисциплінованіше, проте, як не дивно пропускали при цьому втричі більше. Лука Фелічетті зробив рахунок 2:0 на користь Італії, Антон Бернард закинув третю шайбу, а до чотирьох голів різницю в рахунку довів Джуліо Скандела – один з багатьох натуралізованих канадців у складі Італійської збірної.

Асистував йому Лука Ансолді, який з двома очками (гол плюс гольова передача) став найрезультативнішим гравцем зустрічі.

Третій період вийшов найкращим для збірної Литви. Жодної шайби вона не пропустила, але й закинути не змогла. В такий спосіб голкіпер збірної Італії Даніель Беліссімо, який народився в канадському Торонто, а зараз виступає у Швеції, записав на свій рахунок перший шат-аут на київському Єврочелленджі.

4:0 – італійці у доброму настрої готуються до свого наступного матчу – проти Румунії, Литва ж має вносити корективи у свою гру перед поєдинком у п’ятницю проти збірної України.