У Квінсі множинні переломи вилиці

Хокеїст вибув на півтора місяці

Захисник "Детройт Ред Вінґз" Кайл Квінсі вибув на 4-6 тижнів у зв’язку з множинним переломом вилиці, повідомляє офіційний сайт НХЛ з посиланням на генерального менеджера команди Кена Голланда.

Квінсі зазнав травми у третьому періоді матчу проти "Едмонтон Ойлерз", що відбувся минулої п’ятниці. Захисник заблокував кидок суперника своєю ключкою, однак шайба зрикошетила і влучила йому в обличчя.

Наступного тижня на хокеїста чекає операція.

Додамо, що у 26 іграх за свою команду нинішнього сезону він записав до свого активу гол та результативну передачу за показнику корисності "+8",а також проводив на льоду в середньому по 19 хвилин та 11 секунд.