матч-центр
Вчера 2 2
Сейчас 0 0
Сегодня 2 2
Завтра 3 3
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 2 2
Сейчас 0 0
Сегодня 2 2
Завтра 3 3
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей

У НХЛ розпочався локаут

Сторонам так і не вдалося прийти до компромісу

Національна хокейна ліга офіційно оголосила про початок локауту після того, як в ніч з 15 на 16 вересня скінчився термін дії колективного договору між власниками клубів та гравцями НХЛ, а щодо нової угоди сторонам так і не вдалося дійти згоди.

"Тренувальні табори не відкриються, доки не буде укладено нової колективної угоди", - йдеться у повідомленні на офіційному сайті НХЛ.

Представники ліги та профспілки гравців останнього разу зустрічалися минулої середи. Сторони обмінялися пропозиціями, однак компроміс не був досягнутий і наступний раунд переговорів вже не призначався.

"Ми спілкувалися у суботу і вирішили, що у нас немає предмета для формальних переговорів у світлі того, що жодна зі сторін не відійшла від своєї позиції, озвученої під час останньої зустрічі. Я переконаний, що ми будемо на зв’язку у найближчі дні і заплануємо переговори тоді, коли це буде слушно зробити. Нам прикро через ситуацію, у яку ми зараз потрапили. Це не те, чого на що ми сподівалися чи очікували", - заявив заступник повноважного комісара НХЛ Білл Дейлі.

Нагадаємо, що це вже друге припинення роботи ліги за останні вісім років. У 2005/2005 роках НХЛ через локаут довелося скасувати цілий сезон.

За час дії останньої колективної угоди доходи НХЛ і гравців ліги сумарно зросли з 2,1 мільярда доларів до 3,3. В ході поточних переговорів ліга домагається зниження частки доходів гравців з 57% від загальної кількості до 46%, сподіваючись укласти з профспілкою шестирічний контракт. Хокеїстів така позиція НХЛ не влаштовує.

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
06:00
Наша рыбалка
http://n161adserv.com/vast.xml?key=733a4eb84f74cedf5c3b8162db2fd613&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров