матч-центр
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 0 0
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 0 0
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

У НХЛ розпочався локаут

Сторонам так і не вдалося прийти до компромісу

Національна хокейна ліга офіційно оголосила про початок локауту після того, як в ніч з 15 на 16 вересня скінчився термін дії колективного договору між власниками клубів та гравцями НХЛ, а щодо нової угоди сторонам так і не вдалося дійти згоди.

"Тренувальні табори не відкриються, доки не буде укладено нової колективної угоди", - йдеться у повідомленні на офіційному сайті НХЛ.

Представники ліги та профспілки гравців останнього разу зустрічалися минулої середи. Сторони обмінялися пропозиціями, однак компроміс не був досягнутий і наступний раунд переговорів вже не призначався.

"Ми спілкувалися у суботу і вирішили, що у нас немає предмета для формальних переговорів у світлі того, що жодна зі сторін не відійшла від своєї позиції, озвученої під час останньої зустрічі. Я переконаний, що ми будемо на зв’язку у найближчі дні і заплануємо переговори тоді, коли це буде слушно зробити. Нам прикро через ситуацію, у яку ми зараз потрапили. Це не те, чого на що ми сподівалися чи очікували", - заявив заступник повноважного комісара НХЛ Білл Дейлі.

Нагадаємо, що це вже друге припинення роботи ліги за останні вісім років. У 2005/2005 роках НХЛ через локаут довелося скасувати цілий сезон.

За час дії останньої колективної угоди доходи НХЛ і гравців ліги сумарно зросли з 2,1 мільярда доларів до 3,3. В ході поточних переговорів ліга домагається зниження частки доходів гравців з 57% від загальної кількості до 46%, сподіваючись укласти з профспілкою шестирічний контракт. Хокеїстів така позиція НХЛ не влаштовує.

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
05:30
Телемагазин
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров