У ворота Німеччини влетіло 12 шайб

Норвегія здобуває фантастичну перемогу

Збірна Норвегії розгромила збірну Німеччини у матчі групового етапу чемпіонату світу, що пройшов у неділю.

Поєдинок закінчився з незвичним для чемпіонатів світу рахунком 12:4 (3:0, 6:1, 3:3).

Проблеми у німців почалися ще на перших хвилинах поєдинку, коли Патрік Торесен на 20-й секунді відкрив рахунок, а на 2-й хвилині матчі вже оформив дубль. До кінця періоду у складі збірної Норвегії встиг ще відзначитись Мартін Роймарк.

Але справжній розгром збірної Німеччини стався у другому періоді. По черзі ворота німців вразили Ларс Ерік Спетс (24-та хвилина), Юха Каунісмакі (25), Йонас Голос (28), Патрік Торесен (33), Пер-Аге Скродер (34), Матс Тригг (35). Та вже через чотири хвилини після того, як рахунок став 9:0, Патрику Раймеру вдалося відіграти одну шайбу.

У завершальній частині зустрічі кожна з команд забила супернику по три шайби. У норвежців відзначилися Пер-Аге Скродер (41), Мадс Хансен (44), Матс Тригг (53). У збірній Німеччини - Жастін Крегер (42), Маркус Кінк (47) та Крістофер Фішер (58).

Після цього поєдинку Норвегія з 10-ма очками зберігає четверте місце у своїй групі, а Німеччина, маючи у своєму активі 6 очок, поки що шоста.