матч-центр
Вчера 12 2
Сейчас 0 0
Сегодня 5 3
Завтра 10 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 12 2
Сейчас 0 0
Сегодня 5 3
Завтра 10 1
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей

У Європі може з’явитися хокейна Ліга Чемпіонів

Або всіх поглине КХЛ

В Європі потрібно створити постійно діючий міжнародний клубний турнір на зразок Ліги Чемпіонів УЕФА та подібних гандбольних та баскетбольних змагань. Про це під час хокейного форуму у Барселоні заявив колишній тренер збірної Швейцарії Ральф Крюгер, повідомляє офіційний сайт IIHF.

"Міжнародні змагання роблять кращими хокеїстів, дозволяють їм досягти набагато більшого, ніж вони можуть досягти у іншому випадку", - наголосив він.

За словами Крюгера, європейцям потрібно прийти до спільної мети і спільного бачення.

"Футбол - це інший світ, але коли мова заходить про європейські клубні змагання, ми дивимося у спину також баскетболу та гандболу. У нас є потенціал стати чистим другим номером після футболу. Але ми повинні працювати разом. Опоненти не серед нас, опоненти - це інші види спорту навколо нас", - переконаний Крьогар.

Інші хокейні фахівці Тімо Евері та Андреас Тернбом навіть запропонували схему розвитку European Trophy, яка передбачає участь 32 команд з семи країн Європи. Ці команди поділятимуться на 8 груп по чотири команди у кожній. Передбачається, що турнір проходитиме паралельно з національними чемпіонатами.

У свою чергу президент КХЛ Олександр Медведєв передбачив експансію його ліги на всю Європу і представив свій проект єдиної європейської ліги.

За його сценарієм, буде російська конференція - для Росії і країн-сусідів Росії, а також європейська конференція зі скандинавською суб-конференцією. Загалом у регулярному турнірі гратимуть 64 команди - по 32 у кожній з конференцій. Сезон складатиметься з 62 ігор (38 всередині конференції та 24 гри з командами іншої конференції). Крім того передбачений плей-офф, який складатиметься з п’яти раундів.

Медведєв висловив бажання, щоб подібна ініціатива була втілена у життя вже у сезоні-2013/2014 або принаймні у сезоні-2014/2015.

Відзначимо, що ідеї Медведєва генсек IIHF Хорст Ліхтнер порівняв з польотом Гагаріна у космос.

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
http://vast.vertamedia.com/vast-proxy/?aid=33806&content_page_url=xsport.ua&player_width=680&player_height=633&video_duration=300&cb=12345
00:30
Мотогонки. Rookies Cup
Новости партнеров
Новости партнеров