Удома "Адмірал" не дався "Донбасу"

Донеччани поступилися у непростому поєдинку

Донецький "Донбас" поступився на виїзді владивостоцькому "Адміралу" і перервав свою п’ятиматчеву переможну серію у регулярному чемпіонаті КХЛ.

У поєдинку, що відбувся 4 грудня у Владивостоці, був зафіксований рахунок 4:1 (2:1, 1:0, 1:0) на користь господарів.

Дублем у зустрічі відзначився Олексій Угаров (07:23, 56:28), який наприкінці матчу реалізував буліт. Крім нього у "Адмірала" голами відзначились Ріхард Гюнге (19:37) та Євген Грачов (25:54). Єдину шайбу гостей закинув Максим Якуценя (10:47), якому асистували Євген Дадонов та Ренді Робітайл.

Наприкінці матчу захисник донецької команди Ян Коварж покарав за грубість оборонця суперників Артема Тернавського, якому до того ж судді за підсумками епізоду виписали подвійний малий штраф. Сам Коварж за зустріч провів п’ять силових прийомів - найбільше серед гравців обох команд.

Водночас досить жорстким було суддівство у поєдинку, особливо стосовно гравців "Донбасу", які отримали 20 хвилин штрафу проти 12 у суперників.

Нагадаємо, що у попередній зустрічі суперників в чемпіонаті КХЛ, що відбулася 28 жовтня у Донецьку, перемогу з рахунком 2:1 святкував "Донбас".

Наразі українська команда продовжує свою виїзну серію, протягом якої 6 грудня зіграє з новокузнецьким "Металургом", а 8-го - з "Сибіром".