Україна виграє перший етап відбору до Олімпіади

У трьох матчах українці закинули 22 шайби

Збірна України в останньому матчі передкваліфікаційного олімпійського турніру серед команд групи Н впевнено здолала національну команду Польщі і тим самим стала переможцем усього турніру.

Поєдинок, що пройшов 11 листопада на льоду київського Палацу спорту, закінчився з рахунком 5:1 (1:1, 2:0, 2:0) на користь господарів.

Перемогу збірній України принесли шайби Віталія Люткевича (19-та хвилина), Олександра Побєдоносцева (21-ша), Максима Квітченка (40-ва), Сергія Варламова (43-тя) та Костянтина Касянчука (57-ма).

Автором єдиного голу поляків на 4-й хвилині гри став Даріуш Грушка.

Відзначимо, що Олександр Матерухін на 10-й хвилині за грубу гру отримав вилучення до кінця гри (5+20 хвилин).

"Дуже складний момент. Я тоді сказав хлопцям, що були на лаві: вистоїмо - обов’язково виграємо гру,
- відзначив з приводу епізоду з Матерухіним головний тренер українців Олександр Куликов, і додав, -
Третій гол був вирішальним. Коли ми закинули на останніх секундах гри, я зрозумів, що ми перемогу не віддамо".

Нагадаємо, що українці виграли усі матчі передкваліфікаційного турніру, розгромивши спочатку збірну Іспанії (7:0), а потім збірну Естонії (10:0).

Тепер на національну команду України чекає кваліфікаційний турнір на Олімпійські ігри 2014 року, який пройде з 7 по 10 лютого 2013 року у Данії. Там крім господарів турніру суперниками українців будуть збірні Білорусі та Словенії.