Українці перемогли і чекають на поразку британців. ФОТО

Наша збірна поки п’ята
21 апреля 2012г. 16:36

Збірна України здобула першу перемогу на чемпіонаті світу у групі А першого дивізіону, що проходить у Словенії.

Наша команда за буллітами переграла збірну Японії (2:1). У середині першого періоду Наваренко вивів українців вперед. І вже аж на 48-й хвилині японці завдяки голу Танаки рахунок зрівняли.

Оскільки ні в основний, ні у додатковий час переможця у поєдинку виявити не вдалося, команди з’ясували стосунки у серії буллітів, де сильнішими виявились українці. Переможну шайбу у ворота суперника провів Бондарєв.

Таким чином, збірна України після цього матчу набирає 3 очки і піднімається на п’яту сходинку, однак головні конкуренти українців за рятівне п’яте місце, команда Великої Британії, мають матч у запасі, який зіграють проти угорців о 17:30.