Українці програли дебютний матч на ЧС-2012

Тимченко оформив хет-трик
15 апреля 2012г. 19:52

Національна збірна України з хокею програла свій перший матч на чемпіонаті світу у Словенії проти збірної Австрії (4:5).

Велика кількість вилучень, невдала гра в позиційному захисті, проблеми при переході від оборони до нападу, невпевнені дія голкіпера призвели до того, що в середині другого періоду українці "горіли" 1:5. Першого воротаря Ігоря Карпенка на той момент вже замінив Михайло Балабан.

Серед позитивних моментів у грі українців: вдала реалізація більшості, бійцівський характер, а ще виконавча майстерність деяких хокеїстів. Мало хто зміг би зіграти так як Олег Тимченко, коли той закинув, влучивши у шайбу на льоту. Всього форвард мінського "Динамо" закинув тричі. Ефектним вийшов й фірмовий гол Олександра Побєдоносцева після пострілу від синьої лінії. За три хвилини до завершення третього періоду підопічні Хоменка скоротили відставання до мінімуму, та нажаль врятуватись від поразки все ж не вдалось.

5:4 на користь Австрії, в складі якої закидали Гейер, Раффл, Кірісіц, Вельсер та Кох.

Наступну зустріч наша команда проведе 16 квітня проти збірної Угорщини.