Українці розміняли другий десяток у матчі з естонцями

Естонці були безсилими проти українців
09 ноября 2012г. 22:06

Збірна Естонії не змогла нічого протиставити національній команді України у матчі передкваліфікаційного олімпійського турніру, що пройшов 9 листопада у київському Палаці спорту.

Поєдинок завершився з рахунком 10:0 (4:0, 4:0, 2:0) на користь господарів турніру, при цьому голкіпери естонців Антон Сизов та Віллем-Генрік Коітмаа, який замінив свого напарника у третьому періоді, надвох зуміли відбити 75 кидків українців по своїх воротах.

Цікаво, що дублем у цій зустрічі відзначився захисник "Компаньйона" Руслан Борисенко (11-а та 39-а хвилини). Крім нього шайби на свій рахунок записали Андрій Міхнов (3-я хвилина), Руслан Федотенко (11-а), Віталій Доніка (17-а), Сергій Варламов (24-а), Олександр Матерухін (30-а), Юрій Наваренко (40-а), Олексій Понікаровський (47-а), Артем Бондарєв (50-а).

"Рахунок по грі. Опір команді такого рівня можна чинити як мінімум за рахунок руху, а ми просто не встигали"
, - заявив після матчу головний тренер збірної Естонії Дмитро Медведєв.

Водночас форвард донецького "Донбасу" та збірної України Руслан Федотенко переконаний, що просто рівень команд різний.

"Суперник трішки слабенький. Вони достойно грають, але на своєму рівні"
, - вважає він.

Головний же тренер нашої команди Олександр Куликов не приховував задоволення від гри.

"Рахунок говорить сам за себе. Хлопці грали добре. Дуже їм дякую"
, - сказав він.

Ця перемога дозволяє збірній України за різницею закинутих і пропущених шайб (+17) вийти на перше місце у групі Н, обігнавши збірну Польщі.

Нагадаємо, що попередній матч наша збірна виграла у команди Іспанії з рахунком 7:0.