матч-центр
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 2 2
Завтра 2 2
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 2 2
Завтра 2 2
все
важные

Українцям не вистачило швидкості й гравців

Тренери розмірковують над невдачами збірної

Збірна України на чемпіонаті світу не може впоратись із швидкими суперниками, і у цьому одна з причин її поразок. Таку думку висловив головний тренер "Донбасу" Олександр Куликов.

"Майже у кожній грі бачимо одні й ті самі помилки. Коли тільки суперник починає грати швидко проти нашої команди, ми втрачаємо гравців у своїй зоні, втрачаємо позицію, і через це нам забиваються голи. Мало у нас загострень на ворота, мало перешкод воротарю, мало добивань", - поділився він своїми враженнями від гри нашої збірної.

На думку Куликова, рівень гри українських хокеїстів достатній для ПХЛ, але не для чемпіонату світу.

"Ми дивилися окремі ігри: о, цей хокеїст непоганий, і цей непоганий. Їм вистачало часу у 2-3 секунди, який їм давався під воротами, прибрати ліворуч, праворуч і забити. А на чемпіонаті світу дається одна секунда, і часу вже не вистачає", - наголосив тренер "Донбасу".

А от наставник "Компаньйон-Нафтогаз" Олександр Сеуканд вбачає невдачі збірної у недоукоплектованості її складу.

"Практично навантаження лягає на одних і тих самих. Так можна догравати гру, зібрати все у кулак. Ну, а якщо починати так з першого періоду, то звичайно хлопців не вистачить після такого напруженого сезону, який вони всі провели. Навантаження потрібно розподіляти рівномірно, але для цього потрібна сильна четверта ланка", - вважає Сеуканд.

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
11:00
Бильярд. Премьер-лига Buffalo. Турнир "Платон STAR"
http://n161adserv.com/vast.xml?key=733a4eb84f74cedf5c3b8162db2fd613&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров