Вчера 7 7
Завтра 10 4

Українська молодь здобула перше очко на ЧС

Казахи вирвали перемогу у овертаймі

Українська збірна з хокею U-18 здобула перше очко на Чемпіонаті світу у І дивізіоні групи В, який проходить в угорському Секешфехерварі.

Синьо-жовті розпочали доволі непогано і відкрили рахунок. Втім, в другій двадцятихвилинці в юних українців почали здавати нерви і вони стали забагато вилучатися.

Фолами українців миттю скористалися казахи, які до кінця другого ігрового відрізку і паритет відновили, і вперед вийшли. На перерву команди пішли за рахунку 3:1.

Найбільш інтригуючим та напруженим у протистоянні українців та казахів став третій період. Українці зуміли переламати хід гри і зрівняти рахунок до фінального свистка.

Та здійснити повноцінний камбек у вітчизняної команди все ж не вийшло. Щойно розпочався овертайм, як Юрій Сергієнко поставив крапку у поєдинку і приніс перемогу Казахстану 5:4.

До речі, Кирило Бондаренко заробив першу відзнаку на світовій першості - нападнику дісталося звання найкращого гравця у матчі.

В інших матчах  Білорусь переграла Польщу (7:0), а Угорщина з Австрією виявили переможця лише у серії післяматчевих штрафних кидків. З рахунком 5:4 перемогли австрійці.

У наступній грі українці зустрінуться з господарями турніру - збірною Угорщини.