Сейчас 5 3
Завтра 15 0

Українська молодіжка вирвала перемогу за булітами

Наша команда переграла британців

Молодіжна збірна України у серії післяматчевих булітів вирвала перемогу у команди Великої Британії у першому своєму матчі на чемпіонаті світу U20 у групі В першого дивізіону, який сьогодні стартував у Донецьку.

Ігровий час поєдинку закінчився з нічийним рахунком 1:1 (0:0, 1:1, 0:0, 0:0). Єдину шайбу українців на 24-й хвилині закинув нападник "Донбасу-2" Максим Мартишко. Однак за три хвилини Аарон Конноллі рахунок зрівняв.

Переможний буліт у складі збірної України виконав Віктор Захаров.

Таким чином, за підсумками першого ігрового дня у турнірній таблиці молодіжного чемпіонату лідирують збірні Польщі та Італії, у яких по три очки. За ними з двома набраними балами розташувалася збірна України. Далі йдуть британці одним очком, а замикають турнірку казахи і хорвати, які наразі очок не набрали.