матч-центр
Вчера 15 6
Сейчас 0 0
Сегодня 11 0
Завтра 13 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 15 6
Сейчас 0 0
Сегодня 11 0
Завтра 13 1
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

Українські клуби збільшать грошовий внесок у ПХЛ

Кошти потрібні, щоб ліквідувати дефіцит бюджету

Клуби ПХЛ погодились більш ніж у два рази збільшити свій щорічний внесок на організацію чемпіонату й роботу ліги. Одностайне рішення щодо цього ухвалили на засіданні Наглядової ради ПХЛ.

Додаткові гроші потрібні, щоб ліквідувати дефіцит в кошторисі ліги.

"Якби наш спонсор не відмовився від співробітництва з ПХЛ, питання про дефіцит бюджету б не виникло", - підкреслив генеральний директор ПХЛ Юрій Загородній.

Після відмови головного спонсора дирекція ліги активно веде пошук нових джерел фінансування. Наразі тривають переговори одразу з двома відомими компаніями, які змогли б взяти на себе левову частину витрат на проведення матчів чемпіонату.

При цьому Загородній переконаний, що оплачувати роботу персоналу ПХЛ та суддів мають клуби.

"У минулому році судді і Генеральна дирекція фінансувалися за рахунок коштів спонсорів, хоча призначення цих коштів зовсім інше", - зазначив президент.

Серед інших рішень ради - вимога пришвидшити облаштування арен системою переглядів суперечливих моментів - "відеогол". Її монтаж має завершитися максимум до кінця жовтня. На клуби-порушників очікуватимуть санкції. Поки що "відеогол" у повній мірі функціонує лише в броварському "Терміналі".

Також були посилені покарання щодо недисциплінованої поведінки хокеїстів на матчах. Образа судді каратиметься штрафом в одну тисячу гривень. Намір вдарити арбітра – загрожуватиме штрафом у дві тисячі гривень та дискваліфікацією на 10 матчів.

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
До старта ХК «Донбасс» в Континентальном кубке
Новости партнеров
Видео