Українські клуби збільшать грошовий внесок у ПХЛ

Кошти потрібні, щоб ліквідувати дефіцит бюджету

Клуби ПХЛ погодились більш ніж у два рази збільшити свій щорічний внесок на організацію чемпіонату й роботу ліги. Одностайне рішення щодо цього ухвалили на засіданні Наглядової ради ПХЛ.

Додаткові гроші потрібні, щоб ліквідувати дефіцит в кошторисі ліги.

"Якби наш спонсор не відмовився від співробітництва з ПХЛ, питання про дефіцит бюджету б не виникло", - підкреслив генеральний директор ПХЛ Юрій Загородній.

Після відмови головного спонсора дирекція ліги активно веде пошук нових джерел фінансування. Наразі тривають переговори одразу з двома відомими компаніями, які змогли б взяти на себе левову частину витрат на проведення матчів чемпіонату.

При цьому Загородній переконаний, що оплачувати роботу персоналу ПХЛ та суддів мають клуби.

"У минулому році судді і Генеральна дирекція фінансувалися за рахунок коштів спонсорів, хоча призначення цих коштів зовсім інше", - зазначив президент.

Серед інших рішень ради - вимога пришвидшити облаштування арен системою переглядів суперечливих моментів - "відеогол". Її монтаж має завершитися максимум до кінця жовтня. На клуби-порушників очікуватимуть санкції. Поки що "відеогол" у повній мірі функціонує лише в броварському "Терміналі".

Також були посилені покарання щодо недисциплінованої поведінки хокеїстів на матчах. Образа судді каратиметься штрафом в одну тисячу гривень. Намір вдарити арбітра – загрожуватиме штрафом у дві тисячі гривень та дискваліфікацією на 10 матчів.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=f6c8cbbf-096b-4b28-b07e-757ff9e5f637&zoneInt=116§=111&site=111&rnd=210901299
Новости партнеров
Новости партнеров