матч-центр
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 1 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 1 1
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей

В Україні пройде малий плей-оф

ПЛХ організує турнір для невдах чемпіонату

Малому плей-оф – бути! По закінченні регулярної частини ПХЛ, сезон буде тривати для усієї вісімки команд-учасниць змагань. Перша четвірка у складі "Сокола", "Донбаса", "Беркута" та "Компаньона" розіграє п’єдестал пошани. А "Леви", "Акули", "Барси" та "Гайдамаки" визначать переможця у втішному турнірі.

"Плей-оф буде, тому що керівництво ПХЛ і наглядова рада стояли, стоять і будуть стояти на принципі виконання Регламенту. Тому що Регламент – закон для всіх команд", - наголосив генеральний директор ПХЛ Юрій Загородній.

Отже, генеральна дирекція ПХЛ розробила спеціальну модель малого плей-оф в серії з двох ігор, де схрестять ключки п’ята і восьма, а також шоста і сьома команди чемпіонату. Переможці цих пар зіграють свій фінал за почесне п’яте місце. Зазначимо, що ідея грати втішний турнір не у всіх клубів викликала позитивну реакцію.

"Команда, яка приймає участь у чемпіонаті – отримує енну суму, ця сума була озвучена на початку сезону – 50 тисяч доларів. Це буде стимул для команд, щоб отримати ці кошти", - вважає Загородній.

Комментарии 0

Новости партнеров
00:00
Украина футбольная
http://n161adserv.com/vast.xml?key=733a4eb84f74cedf5c3b8162db2fd613&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров