матч-центр
Вчера 1 1
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 0 0
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 1 1
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 0 0
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

В Україні відкрили першу школу для суддів

У школі вже навчаються 11 "учнів"

11 грудня у Донецьку відкрилася перша в Україні спеціалізована школа хокейних суддів.

Школа створена Федерацією хокею Донецької області за підтримки хокейного клубу "Донбас" і організована на базі Донецького державного університету управління.

"Це знакова подія. В Україні йде будівництво хокею, і, логічно, розвиваються супутні організації. Навчання - справа хороша. Ніде краще, ніж у цих аудиторіях ви не дізнаєтеся нюанси спілкування, трактування правил, знання мови тощо. Хочу побажати успіхів у вашій роботі"
, - сказав голова департаменту суддівства КХЛ Олександр Поляков, який був запрошений на церемонію відкриття школи.

Наразі навчальна установа вже відкрила свої двері для перших учнів, якими стали 11 абітурієнтів з Донецька, Києва, Вінниці та інших міст. Серед тих, хто вже прослухав перші лекції, - охочі освоїти нову професію, а також діючі судді Професійної хокейної ліги, які виявили бажання підвищити свою кваліфікацію і отримати нові знання та навички.

Навчання "студентів" розраховано на 2 роки, протягом яких відбудуться кілька сесій. Вони будуть присвячені певним подіям, таким як чемпіонат світу і т.п. У програму освіти школи закладені всі сучасні методики навчання і роботи арбітрів, а також багато супутніх дисциплін. Велику увагу буде приділено розвитку у абітурієнтів знань в області психології.

Керувати процесом навчання буде голова судово-дисциплінарного комітету Професійної хокейної ліги Олег Лускань, якому допомагатимуть провідні фахівці та судді України.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://n161adserv.com/vast.xml?key=733a4eb84f74cedf5c3b8162db2fd613&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров