Новость

В Україні з’явиться нова льодова арена

| Хоккей

ХК "Донбас" обіцяє допомогти

Найближчим часом в рамках реалізації державної цільової соціальної програми розвитку українського хокею у місті Дружківка Донецької області почнеться будівництво однієї із запланованих у 2012 році льодових арен.

Про це у вівторок, 12 липня, на прес-конференції у міськвиконкомі Дружківки заявив народний депутат України, віце-президент ХК "Донбас" Денис Омелянович, повідомляє прес-служба клубу.

"Це справжня подія для жителів Дружківки і Донецькій області. Хоча для області це не перша подібна споруда, але цілком логічно, що раніше вони були запущені в обласному центрі - місті Донецьк. Сьогодні ми анонсуємо практичний початок ведення робіт у Дружківці. Це новий спортивний об’єкт, який буде введено у експлуатацію за досить довгий проміжок часу. Ця арена дозволить залучити на лід велику кількість молоді, городян, які віддають перевагу активному дозвіллю. Комусь, можливо, це допоможе сформуватися як майбутньому спортсмену. У кожному разі, запуск таких об’єктів - це крок вперед для розвитку спорту та соціальної сфери міста", - наголосив нардеп.

Як стало відомо, у перспективі на базі льодового палацу будуть створені хокейні групи та секції з фігурного катання, а підтримку майбутнім хокеїстам береться забезпечити хокейний клуб "Донбас". Крім цього донецький клуб надасть допомогу Дружківській хокейній школі у закупівлі необхідного спортивного інвентарю та спорядження для формування дитячих та юнацьких груп.

Що стосується строків здачі хокейної Арени в експлуатацію, то за словами Дениса Омеляновича, будівництво має завершитися до закінчення дії державної програми, а саме, до кінця 2012 року.

Комментарии (0)
Новости партнеров