"Ванкувер" першим вилетів з Кубка Стенлі

"Шаркс" всуху перемагають у серії

Клуб "Сан-Хосе Шаркс" вперше у своїй історії без поразок здолав перше коло плей-оф НХЛ і став першим учасником чвертьфіналу Кубка Стенлі.

7 травня на рідній арені у Сан-Хосе каліфорнійці здобули свою четверту перемогу у серії 1/8 фіналу з "Ванкувер Кенакс". Цей поєдинок закінчився у овертаймі з рахунком 4:3 (2:1, 0:0, 1:2, 1:0).

У основний час у складі переможців голами відзначились Брент Бернс (2:41) та двічі Джо Павелскі (14:52, 55:33). "Ванкувер" відповів влучними кидками Мейсона Реймонда (7:54), Алекса Берровса (49:12) та Александра Едлера (51:02). А долю серії вирішила шайба Патріка Марло, яку той закинув у більшості на 14-й хвилині додаткового періоду.

Тепер "Шаркс" отримають додатковий час на відпочинок перед другим колом плей-оф, доки визначатиметься їхній суперник.

Водночас північноамериканська преса заговорила про можливу відставку головного тренера "Ванкувера" Алена Віньйо, адже його підопічні поступилися загалом у 10 з 11 останніх ігор на стадії плей-оф і закинули у них лише 18 шайб.