матч-центр
Вчера 3 3
Сейчас 0 0
Сегодня 2 2
Завтра 1 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 3 3
Сейчас 0 0
Сегодня 2 2
Завтра 1 1
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей

Варламов: Кар’єру у НХЛ зруйнував локаут

Хокеїсту довелося залишитися у КХЛ

 Локаут у НХЛ є негативним для хокеїстів та уболівальників, однак корисний для КХЛ та тих клубів, які працевлаштували у себе зірок з-за океану. Таку думку висловив нападник донецького "Донбасу" Сергій Варламов.

"Локаут в НХЛ поганий насамперед для самих хокеїстів, які змушені шукати роботу в інших лігах. Страждають також уболівальники, і не тільки Північної Америки, але й в усьому світі. Для КХЛ і для тих команд, куди приїхали зірки національної ліги, - це, безумовно, позитивне явище"
, - наголосив він.

Варламов також розповів, що один з минулих локаутів у НХЛ, через який був повністю скасований сезон 2004/2005, позначився і на його кар’єрі.

"Завдяки цьому досвіду я став тим гравцем, яким є зараз. Під час локауту в 2004 році я приїхав грати у "Ак Барс", коли ж він закінчився, переговори з клубами за океаном не склалися, і я вирішив залишитися грати на Батьківщині"
, - сказав нападник "Донбасу" у інтерв’ю виданню "Ізвєстія".

Відзначимо, що у нинішньому сезоні Сергій Варламов зіграв за донецький клуб у 25 матчах чемпіонату КХЛ, в яких набрав 8 (2+6) очок, в середньому проводячи за гру близько 10 хвилин на льоду.

 Локаут у НХЛ триває з 16 вересня, коли збіг термін дії колективної угоди між лігою та гравцями, а компромісу щодо нової досягнути не вдалося. Наразі офіційно вже скасовані матчі, які мали відбутися до 14 грудня 2012 року, а також "Матч всіх зірок" та "Зимова класика".

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
09:00
Гребля на байдарках и каноэ. Кубок Украины. Днепр. Прямая трансляция
live
http://n161adserv.com/vast.xml?key=733a4eb84f74cedf5c3b8162db2fd613&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров