"Вашингтон" повів 2-0 у серії з "Рейнджерз"

Майк Грін приносить "Кепіталз" перемогу

Майк Грін приніс "Вашингтон Кепіталз" перемогу у другому матчі серії 1/8 плей-оф НХЛ з "Нью-Йорк Рейнджерз".

Поєдинок, що відбувся 4 травня на льоду столичної команди, закінчився з мінімальним рахунком 1:0 на її користь. Єдину шайбу у зустрічі Грін закинув аж на восьмій хвилині овертайму. Йому асистували Майк Рібейро та Олександр Овечкін.

Голкіпер "Вашингтона" Брендон Холтбі оформив перший у своїй кар’єрі шатаут у розіграшах Кубка Стенлі, відбивши усі 24 кидки по своїх воротах. А воротар "Рейнджерз" Генрік Лундквіст впорався із 37 кидками.

Після цієї зустрічі рахунок у серії став 2-0 на користь "Кепіталз". Наступна гра відбудеться на льоду "Рейнджерз".