Сейчас 1 0
Завтра 9 6

"Вашингтон" зазнав чергового фіаско

Хокеїсти "Оттави" поквиталися за минулі поразки

У матчі регулярного чемпіонату НХЛ "Вашингтон Кепіталз" зазнали чергового фіаско, третього поспіль, в столиці Канади від місцевих "Оттава Сенаторз", котрих, до речі, в поточному сезоні тричі перемагали.

Але хлопці Пола Макліна за попередні поразки поквиталися сповна. І вже до 33-ї хвилини гри практично гарантували собі перемогу. В першому періоді відзначалися Ерік Карлссон з передачі Мілана Міхалика, і навпаки. В другому Міхалек, знову ж таки, після асисту Карлссона оформив дубль, а шведський захисник заробив 60-й пункт в сезоні за системою гол плюс пас. Минає дев’ять хвилин і Кріс Філіпс, реалізувавши більшість, могутнім слепшотом довів перевагу "Оттави" до 4:0.

В заключному періоді Вашингтон спробував створити камбек, але зусиль стало лише на дві шайби. Відзначилися Джон Карлссон та Мат’є Перро. Обидва з передачі Александра Сьоміна, котрий за відсутності іншого Александара - Овєчкіна - буч чи не найкращим у складі "Вашингтона" на льоду.

Підсумував протистояння за хвилину і тринадцять секунд до сирени Нік Фоліньйо, котрий поцілив у порожні ворота. 5 – 2 за "Оттавою", яка виграє вчетверте поспіль і зміцнює власні позиції в прохідній вісімці на Сході.