Сейчас 2 2
Завтра 14 0

"Вашингтон" зрівняв рахунок у серії з "Бостоном"

Вирішальну шайбу закинув Бенуа Пуліо

Хокеїсти "Вашингтон Кепіталз" обіграли "Бостон Брюїнз" з рахунком 2:1 у другому матчі серії плей-офф 1/4 фіналу Східної конференції Національної хокейної ліги, що пройшов у суботу.

Основний час матчу завершився з рахунком 1:1. "Вашингтон" вразив ворота суперників на 38-й хвилині - з передачі росіянина Олександра Овєчкіна шайбу закинув Трой Брауер. Однак на 53-й хвилині чинному володарю Кубка Стенлі вдалося відігратися після гола Бенуа Пуліо.

Перемогу столичній команді приніс точний кидок Нікласа Бекстрема на 3-й хвилині другого овертайму.

Завдяки перемозі "Вашингтон" зрівняв рахунок у серії (1-1). Наступна гра чвертьфіналу конференції пройде в понеділок.