Веб-конференция с главным тренером сборной Украины

Александр Годынюк ответил на вопросы читателей XSPORT.ua.

Александр Годынюк / sport-xl.org

В среду 28-го января на сайте XSPORT.ua состоится веб-конференция с участием главного тренера сборной Украины по хоккею Александра Годынюка. Начало – в 13:00.

Смотреть веб-конференцию можно здесь.

Наставник нашей национальной сборной расскажет о последних новостях из стана «сине-желтой» команды в преддверии турнира в Польше, на котором Украина сыграет с румынами, поляками и венграми.

Задавайте свои вопросы в комментариях к этой новости.

Комментарии 21

Страницы: 1  2  3  
Jarabajda
28 января 2015г. 12:28
Добрый день, Александр! Когда достроите дачу в Гатном?? )
0 0
Виктор Стрельцов
28 января 2015г. 10:20
Добрый день! Скажите,пожалуйста,по Вашему мнению,какая из ДЮСШ является самой сильной в Украине?
0 0
Андрій Десперадо
28 января 2015г. 00:22
Чи зможе Галичина, а саме Львів стати хокейним центром в Україні? Хокей в Україні зародився саме у Львові блзько 100-та років тому , і тепер ми маємо "Галицькі Леви", які мають всі шанси стати у майбутньому тією командою , яка має гідно продовжити славні традиції Львівського хокею. Як ви ставитесь до твердження , що саме Львіський хокей може дати сильний поштовх для розвитку хокею в Україні, і щоб ви могли порадити, тим функцонерам які опікуються львівським хокеєєм...
0 0
Андрій Десперадо
28 января 2015г. 00:14
Щоб ви можете сказати про розвиток нашого хокею. Чи маєте ви систему розвитку українського хокею на декілька років. На щоб ви звернули особливу увагу. Для прикладу, пан Брезвін зробив ставку на програму "Хокей України" будуючи сараї на Сході України. І що ми отримали? Відмивання грошей, і відсутність будь-яких перспектив у дітей. Можливо, проблема саме у пані Брезвіну і його команді, яка вже не раз довела свою неспроможність професійно працювати....
1 0
Андрій Десперадо
28 января 2015г. 00:07
Хочеться почути ваші думки стосовно Чемпіонату України, чи варто нам організовувати такий Чемпіонат враховуючи ситуацію в державі, чи ви прихильник участі наших команд у Чемпіонаті Білорусі. Чи можливо, нам варто звернути увагу на Чемпіонат Польщі (до слова, команда Галицькі Леви U-14 та U-13 виступає у Молодіжній лізі Польщі)
0 0
Андрій Десперадо
28 января 2015г. 00:03
Не можу не оминути тему призначення на посаду генерального менеджера Андрія Срюбка. Він відповідатиме лише за національну збірну, чи також куруватиме в тому числ і юнацьку та молодіжну збірну нашої держави. І взагалі яка ваша роль у його призначенні?
0 0
Андрій Десперадо
27 января 2015г. 23:59
Олександре, скажіть будь-ласка як гадаєте на що претендуватиме збірна України на Чемпіонаті Світу в Кракові? Хотілося б також почути вашу думку стосовно майбутнього у збірній Варламова, Касянчука та Федотенка. Чи можуть вони допомогти нашій збірній.
0 0
Юрий
27 января 2015г. 18:43
Как Вы относитесь к тому, чтобы сейчас проверить исключительно молодежь, как это сделала Россия?
0 0
Павел
27 января 2015г. 17:03
Есть ли потенциал у донецкого хоккея после окончания войны?
1 0
Іван
27 января 2015г. 13:22
Вітаю!
1. Звідки саме Ви дізнаєтеся новини хокею?
2. Чи є, на Вашу думку, майбутнє у спеціалізованих хокейних ЗМІ в Україні?
0 0

Страницы: 1  2  3  
Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=f6c8cbbf-096b-4b28-b07e-757ff9e5f637&zoneInt=116§=111&site=111&rnd=210901299
Новости партнеров
Новости партнеров