матч-центр
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 1 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 0 0
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 1 1
все
важные
Вчера не было матчей
Вчера не было важных матчей
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей

Вебер зароблятиме 14 млн. доларів за сезон

"Нешвілл" зробив заяву у відповідь

Оглядач видання Sportsnet Нік Кіпреос повідомив в Twitter структуру нового контракту захисника Ші Вебера. В перші чотири сезони він буде заробляти по 14 мільйонів доларів, з яких мільйон складе базова зарплатня, а 13 мільйонів - бонус за підписання контракту.

Протягом наступних двох сезонів Вебер отримуватиме по 12 мільйонів доларів (зарплатня в розмірі 4 мільйонів і 8 мільйонів бонусу). З сьомого по десятий рік контракту Вебер зароблятиме по 6 мільйонів, одинадцятий сезон поповнить рахунок захисника на 3 мільйони, а в останні три роки оборонець отримуватиме по мільйону доларів зарплатні.

Сьогодні генеральний менеджер "Нешвілл Предаторз" Девід Пойл зробив заяву стосовно останніх подій. "Ми отримали контракт, укладений між "Філадельфією" та Вебером. У нас є тиждень для того, щоб прийняти рішення: повторювати дану пропозицію чи прийняти компенсацію", - заявив Пойл.

Він нагадав, що раніше "Нешвілл" обіцяв зробити все можливе, щоб зберегти Вебера. "Наші власники надають нам необхідні ресурси для створення команди-претендента на перемогу в Кубку Стенлі. Але в зв’язку зі складністю отриманого контракту, нам потрібен час, щоб розглянути і оцінити його, після чого ми приймемо рішення, яке влаштує нас як в короткостроковій, так і довгостроковій перспективі", - додав генменеджер.

Як відомо, якщо "Предаторз" відмовляться повторити пропозицію "Флайєрз", хижаки отримають або чотири драфт-піки в першому раунді або два вибори в першому раунді, і по одному вибору в другому і третьому раундах драфту.

У сезоні-2011/2012 26-річний захисник зіграв у 78 іграх чемпіонату НХЛ, закинувши 19 шайб у ворота суперників "Нешвілла" та віддавши 30 результативних передач. Найрезультативнішим у кар’єрі Вебера став сезон-2008/2009, коли він відзначився 23 шайбами та набрав загалом 50 очок.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://vast.vertamedia.com/vast-proxy/?aid=33806&content_page_url=xsport.ua&player_width=680&player_height=633&video_duration=300&cb=12345
Новости партнеров
Новости партнеров