Ветерани СРСР обіграли канадців

Відбувся матч присвячений Суперсерії-1972
05 сентября 2012г. 20:15

Команда ветеранів радянського хокею виявилася сильнішою за канадців у виставковій грі, яка була присвячена ювілею Суперсерії-1972 та Кубку Канади-1987.

Зустріч проходила у форматі трьох періодів по 15 хвилин і завершилася з рахунком 7:5 (3:1, 1:2, 3:2) на користь господарів льоду.

На початку матчу росіяни володіли перевагою, але рахунок вдалося відкрити канадцям - Кліфф Ронінг реалізував булліт. Потім росіянам тричі поспіль вдалося засмутити воротаря суперника і піти на першу перерву з перевагою у дві шайби - дубль оформив Андрій Коваленко, а ще одну шайбу закинув Віталій Прохоров.

На початку другого ігрового відрізка канадцям вдалося зрівняти рахунок, але Валерій Каменський, реалізувавши штрафний кидок, повернув перевагу господарям льоду.

На старті третього періоду Олександр Могильний знову довів перевагу ветеранів збірної СРСР до двох шайб. Віталій Прохоров менш ніж через дві хвилини реалізував черговий булліт, і росіяни повели у три шайби.

За 7 хвилин до кінця матчу Марк Мессьє відіграв одну шайбу, а менш ніж за три хвилини до фінальної сирени гостям вдалося скоротити відставання до мінімуму. За хвилину до закінчення гри канадці замінили воротаря шостим польовим гравцем, і Павло Буре поставив крапку в матчі, відправивши шайбу у порожні ворота - 7:5.

У п’ятницю хокеїсти проведуть гру в Ярославлі.