"Білі" з "Донбасу-98" вийшли у лідери

У Донецьку триває юнацький турнір
25 августа 2012г. 22:46

Команда "Донбас-98", що виступає у білій формі, вийшла у лідери міжнародного дитячо-юнацького турніру "Донбас Оупен Кап" за підсумками другого ігрового дня.

Спочатку "білі" розгромили підмосковний "Олімпієць" з рахунком 6:0 (3:0, 3:0). Після влучних кидків Мазура на 11-й (1:0), Крючонкіна на 14-й (2:0) та Хіценка на 20-й (3:0) хвилинах першого періоду гру було майже зроблено. Після перерви донеччани не розслабилися, а тільки закріпили свою перевагу. Хет-триком відзначився Карасені, який вразив ворота суперника на 26-й (4:0), 31-й (5:0) та 36-й хвилинах. Варто відзначити, що дві з шести шайб українські гравці закинули у меншості.

А пізніше "Донбас-98" у білому впевнено переграв своїх одноклубників у червоній формі, тим самим помстившись їм за вчорашню поразку. Рахунок у зустрічі - 5:1 (1:1, 4:0).

У свою чергу "червоні" донеччани впоралися з білоруським клубом "Раубичі" - 2:1 (1:0, 1:1). Відзначитись донеччанам вдалося лише під кінець першого періоду, коли Качан зробив рахунок 1:0. На 31-й хвилині Буняк довів рахунок до 2:0, але майже одразу, на 33-й, білоруси один гол відквитали.

Ще у одному поєдинку ігрового дня "Олімпієць" зазнав поразки від "Раубичів", пропустивши дві шайби у другій двадцятихвилинці 0:2 (0:0, 0:2). Шайби на рахунку Хадаровича (31) та Балезіна (33).

Отже, після другого кола змагань перше місце посідає "білий" "Донбас" - 8 очок, у "червоного" - 7 очок, у "Олімпійця" - 3 очки, а "Раубичі" займають останнє місце з 2 очками.

У неділю, 26 серпня, відбудуться заключні ігри другого кола. Команди зіграють матч за третє місце та визначиться переможець турніру.