Вчера 6 4
Завтра 6 5

Вілсон приніс "Донбасу" три очки на останніх хвилинах

Кочетков засмутив своїх земляків

Захисник донецького "Донбасу" Клей Вілсон приніс перемогу своїй команді у виїзному матчі проти "Автомобіліста".

Поєдинок регулярного чемпіонату КХЛ, що пройшов 3 грудня на єкатеринбурзькій арені "Уралець", закінчився з рахунком 4:3 (0:1, 1:1, 3:1) на користь української команди.

У складі господарів голи на рахунку Сергія Гусєва (7-ма хвилина), Микити Трямкіна (39-та) та Ігоря Ємелєва (50-та).

Першу шайбу у "Донбасу"  на 21-й хвилині закинув вихованець єкатеринбурзького хокею Денис Кочетков. Крім того на 52-й хвилині відзначились Фредрік Петтерссон та Руслан Федотенко, а на 58-й переможну крапку у зустрічі поставив Вілсон.

Завдяки цій перемозі "Донбас" досягає позначки 40 очок і піднімається на дев’яту сходинку Західної конференції. "Автомобіліст" з 21 набраним балом продовжує замикати турнірну таблицю Сходу.