Сейчас 1 0
Завтра 10 6

"Вінніпег" піднімається в зону плей-оф

Команда 7:0 переграла лідера

У регулярному чемпіонаті НХЛ "Вінніпег Джетс" у себе вдома несподівано розгромив лідера - "Флориду Пантерз".

Хоча за статистикою гості навіть перекидали "Вінніпег", та ворота Онджея Павелеца цього дня були на замку.

А от у "пантер" з Флориди був просто таки день відкритих дверей. У першому періоді їхній голкіпер Жозе Теодор пропустив двічі. А за стартові чотири хвилини третього періоду погіршив свою статистику ще двома пропущеними шайбами.

Зміна воротаря у "Флориди" бажаного успіху не принесла. За спиною Скотта Клемменсена тричі запалювали червоне світло. Найбільше нервів стражам воріт "пантер" попсував Евандер Кейн. Дві шайби та дві результативні передачі.

Відтак, 7:0 - і "Вінніпег" піднімається в зону плей-оф.