"Витязю" дозволили переїхати до Подольська

Але з ареною у там проблеми

Керівництво Московської області дозволило підмосковному "Витязь" з Чехова переїхати до Подольска, але остаточне рішення про переїзд клуб наразі не прийняв через питання відповідності льодового палацу, повідомив президент "Витязя" Михайло Головков.

"Московська область дала добро на те, щоб "Витязь" переїхав до Подольська. Зараз оцінюємо ситуацію. Робота ведеться. Переїзд до Подольска можливий, але наразі зі стовідсотковою впевненістю сказати, що ми точно переїдемо, я не можу. Яка ймовірність? Швидше за все так, аніж ні. Переїдемо. Просто варіантів особливих у нас більше немає"
, - сказав Головков.

Нагадаємо, що Континентальна хокейна ліга посилила вимоги регламенту - до майбутнього сезону клуби, чиї арени вміщають 5500 і менше глядачів, повинні представити проекти будівництва нових арен або реконструкції існуючих палаців спорту. Стадіон у Чехові розрахований на 3300 місць, а в Подольську - на 5500.

Наразі питання переїзду впирається у технічний стан арени у Подольську.

"Там давно ніхто не грав на найвищому рівні. Палац вимагає певних вкладень, треба привести його до ладу, щоб відповідати стандартам КХЛ. Зараз ми це оцінюємо, подивимося. До середини травня буде все точно відомо"
, - зазначив президент хокейного клубу.

"Витязь" був заснований у 1996 році і базувався у Подольську, а до Чехова перебрався у 2003 році.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://n130adserv.com/vast.xml?key=571d1794743ba3307184bc12cba0f4c8&zone=PRE_ROLL&vastv=3.0
Армреслинг. Всеукраинский открытый турнир Olimpia Open Cup
01:30
Новости партнеров
Новости партнеров