Власники всіх клубів НХЛ підтримують Беттмена

Опозицію каратимуть на мільйон доларів

Власники усіх 30 клубів Національної хокейної ліги підтримують позицію повноважного комісара НХЛ Гері Беттмена у трудовій суперечці з хокеїстами. Про це заявив власник "Монреаль Кенедіенз" Джефф Молсон.

"Задля здоров’я ліги, задля економічної системи, яка буде сприятливою для усіх команд, необхідні зміни, які пропонує Гері (комісара НХЛ Гері Беттмена - ред.). 30 власників об’єдналися разом і підтримують у цьому питання підхід Гері", - наголосив Молсон.

При цьому власник "Монреалю", не дивлячись на те, що справа у лізі дійшла до локауту, висловив переконання, що домовленість з гравцями НХЛ щодо нової колективної угоди може бути досягнута вже незабаром.

"Це наш пріоритет і ми сподіваємося, що домовленість буде досягнута швидко, і фани зможуть насолодитися грою", - цитує слова Молсона TSN.

Відзначимо, що за інформацією цього канадського видання, власники клубів НХЛ будуть оштрафовані на 1 мільйон доларів за висловлювання щодо локауту, розбіжні з основною лінією ліги.

 Локаут у НХЛ було оголошено 15 вересня після того, як збіг термін дії колективної угоди між гравцями та лігою, а новий договір сторонам так і не вдалося підписати.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://n130adserv.com/vast.xml?key=571d1794743ba3307184bc12cba0f4c8&zone=PRE_ROLL&vastv=3.0
Фехтование. Открытый кубок Львова
03:30
Новости партнеров
Новости партнеров