Втомлений "Рейнджерс" долає "Вашингтон"

Лідер Східної конференції НХЛ "Нью Йорк Рейнджерз" за добу зіграв два матчі. Спочатку на виїзді проти "Філадельфії", а потім вдома проти принципового суперника - "Вашингтона".
13 февраля 2012г. 18:58

Столичним хокеїстам скористатися б знесиленістю рейнджерів, та не вийшло. Рахунок у матчі відкрили господарі – Райан Келлахан окрилений хет-триком, оформленим напередодні, пробиває Міхаіла Нойвірта - 1:0.

"Вашингтон" відігрався у другому періоді, коли Алєксандр Сьомін закинув свою 15-ту шайбу в сезоні.

П’ять хвилин знадобилося команді з Нью-Йорка аби знову вийти вперед. Відзначився Райан Макдонаг, який при цьому підсковзнувся, і добряче впав. На щастя ушкодження було незначне, за кілька хвилин захисник знову вийшов на майданчик.

У третій двадцятихвилинці видалення у господарів принесло їм щастя – чудова контратака у меншості, і Брендон Праст запалює на табло - 3:1.

Все, на що вистачило "Вашингтон", - шайба Джона Карлсона за кілька хвилин до фінальної сирени.

У підсумку 3:2 "Рейнджерз" перемагає вдруге за 24 години і більш ніж впевнено очолює східну конференцію.