матч-центр
Вчера 6 4
Сейчас 1 1
Сегодня 14 9
Завтра 8 3
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 6 4
Сейчас 1 1
Сегодня 14 9
Завтра 8 3
все
важные
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей

Втрачена майже остання надія на скасування локауту

У Канаді дали "зелене світло" діям НХЛ

У середу Рада з трудових відносин канадської провінції Альберта відхилила позов профспілки гравців НХЛ щодо визнання недійсним на територію провінції локауту у НХЛ.

"Ми раді, що сьогодні Рада з трудових відносин Альберти визнала, що локаут набирає чинності на всій території ліги, в тому числі і у провінції Альберта. Ми сподіваємося, що це рішення дозволить обом сторонам - і лізі, і профспілці гравців зосередити всі зусилля і енергію на переговорах про укладення нового колективного договору, щоб повернути нашу гру і гравців на лід", - заявив з цього приводу заступник повноважного комісара НХЛ Білл Дейлі.

Профспілка намагалась довести, що припинення через локаут роботи клубів НХЛ з Альберти "Едмонтон Ойлерз" та "Калґарі Флеймз" суперечить чинному законодавству цієї провінції про працю, повідомляє офіційний сайт НХЛ.

"Звісно, таке рішення розчарувало гравців. На жаль, Рада з трудових відносин Альберти не задіяла своїх повноважень, щоб встановити, чи порушують власники клубів законодавство Альберти. Ми обдумаємо наші подальші кроки у даній ситуації", - своєю чергою прокоментували рішення влади канадської провінції у профспілці гравців НХЛ.

Нагадаємо, що такий позов представники хокеїстів подали і до органу з питань праці провінції Квебек, яка є домівкою для клубу "Монреаль Кенедіенз".

 Локаут у НХЛ був оголошений 15 вересня, після того як гравці і власники клубів не змогли домовитися про підписання нової колективної угоди. Ліга через локаут вже скасувала матчі сезону 2012/13 у період з 11 по 24 жовтня.

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
21:10
Баскетбол. Суперлига Пари-Матч. Черкасские Мавпы - БИПА-Одесса. Премьера
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров
Видео