матч-центр
Вчера 10 5
Сейчас 1 0
Сегодня 16 10
Завтра 14 8
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 10 5
Сейчас 1 0
Сегодня 16 10
Завтра 14 8
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

Втрачена майже остання надія на скасування локауту

У Канаді дали "зелене світло" діям НХЛ

У середу Рада з трудових відносин канадської провінції Альберта відхилила позов профспілки гравців НХЛ щодо визнання недійсним на територію провінції локауту у НХЛ.

"Ми раді, що сьогодні Рада з трудових відносин Альберти визнала, що локаут набирає чинності на всій території ліги, в тому числі і у провінції Альберта. Ми сподіваємося, що це рішення дозволить обом сторонам - і лізі, і профспілці гравців зосередити всі зусилля і енергію на переговорах про укладення нового колективного договору, щоб повернути нашу гру і гравців на лід", - заявив з цього приводу заступник повноважного комісара НХЛ Білл Дейлі.

Профспілка намагалась довести, що припинення через локаут роботи клубів НХЛ з Альберти "Едмонтон Ойлерз" та "Калґарі Флеймз" суперечить чинному законодавству цієї провінції про працю, повідомляє офіційний сайт НХЛ.

"Звісно, таке рішення розчарувало гравців. На жаль, Рада з трудових відносин Альберти не задіяла своїх повноважень, щоб встановити, чи порушують власники клубів законодавство Альберти. Ми обдумаємо наші подальші кроки у даній ситуації", - своєю чергою прокоментували рішення влади канадської провінції у профспілці гравців НХЛ.

Нагадаємо, що такий позов представники хокеїстів подали і до органу з питань праці провінції Квебек, яка є домівкою для клубу "Монреаль Кенедіенз".

 Локаут у НХЛ був оголошений 15 вересня, після того як гравці і власники клубів не змогли домовитися про підписання нової колективної угоди. Ліга через локаут вже скасувала матчі сезону 2012/13 у період з 11 по 24 жовтня.

Видео

Комментарии 0

Оставлять комментарии на сайте разрешается только при соблюдении ПРАВИЛ.
Новости партнеров
13:40
Триатлон. Супер Лига
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=c08dc240-545e-4be4-b97f-50058f51a079&zoneInt=17713§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]
Новости партнеров