Ягр: Більше втомлююся, коли відпочиваю

Третя ланка хокеїста-легенду влаштовує

41-річний чеський нападник "Бостон Брюїнз" Яромір Ягр не відчуває втоми напередодні старту розіграшу Кубка Стенлі. Про це він зізнався у розмові із журналістами видання Comcast SportsNet.

"Коли я здоровий, то я хочу грати. Я почуваюся більш втомленим, коли я відпочиваю. Я маю грати увесь час. Я маю постійно практикуватися. Моє тіло влаштоване по-особливому, тому мене більше втомлює відпочинок"
, - заявив Ягр.

Нагадаємо, що цей нападник перейшов до складу "Бостона" по ходу нинішнього сезону із "Даллас Старз". Попри вік та те, що у новій команді його поставили у третю ланку нападу до Кріса Келлі і Карла Содерберга, зірка НХЛ у 10 матчах за "Брюїнз" набрав 9 очок, при чому двічі відзначався переможними шайбами.

"Я приїхав до Бостона і граю тут у третій ланці. Однак я не скаржуся, я маю чимало ігрового часу. Тренер пояснив мені, що хотів би бачити три рівні ланки, і я поставився до цього з розумінням"
, - розповів Ягр, який і справді проводить в середньому більше 19 хвилин на льоду за матч.

Додамо, що "Бостон" достроково забезпечив собі місце у плей-оф, а Яромір Ягр загалом у 44 матчах, проведених ним у нинішньому чемпіонаті НХЛ за обидві команди, набрав 35 (16+19) балів за результативність.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://n130adserv.com/vast.xml?key=571d1794743ba3307184bc12cba0f4c8&zone=PRE_ROLL&vastv=3.0
Хоккей. Украинская Хоккейная Лига
03:00
Новости партнеров
Новости партнеров