Ягр наздогнав і Хоу, і Лем’є

Чех-ветеран дивує невтомністю

41-річний чеський нападник "Нью-Джерсі Девілз" Яромір Ягр повторив рекорд НХЛ за кількістю переможних шайб в регулярних чемпіонатах ліги.

21 листопада у матчі з "Лос-Анджелес Кінґз" він приніс перемогу своїй команді (2:1ОТ), відзначившись голом у овертаймі.

Тепер на рахунку форварда 121 переможна шайба в енхаелівській кар’єрі. Рівно стільки їх і у легендарного Горді Хоу.

Крім цього вчорашній гол Ягра став для нього 690-м в регулярних чемпіонатах НХЛ загалом. Таким чином, чех наздогнав свого колишнього одноклубника Маріо Лем’є у історичному рейтингу снайперів ліги. Хокеїсти тепер поділяють дев’яту сходинку.

Додамо також, що шайба стала для Ягра 18-ю за кар’єру, закинутою в овертаймі. Загалом він провів у регулярних чемпіонатах НХЛ 1413 ігор і набрав у них 1706 (690+1016) очок, а у 202 матчах плей-оф на його рахунку 199 (78+121) балів за результативність.