Сейчас 1

Ягр повторив рекорд Філа Еспозіто

"Бостон" перервав безвиграшну серію
22 апреля 2013г. 13:55

Яромір Ягр став автором переможної шайби "Бостон Брюїнз" у матчі регулярного чемпіонату НХЛ з "Флорида Пантерз", що відбувся 21 квітня.

Легендарний чеський нападник відкрив рахунок на 4-й хвилині зустрічі, яка у підсумку закінчилися сухою перемогою "Бостона" - 3:0 (1:0, 1:0, 1:0). Авторами інших голів стали Дугі Гемілтон та Бред Маршан.

Цей успіх перервав чотириматчеву серію команди, протягом якої вона не могла здобути перемогу.

У свою чергу для 41-річного чеха шайба стала вже 118 за ліком переможною у його 19-річній кар’єрі в НХЛ. Таким чином, він повторив рекорд ліги, встановлений легендою "Бостона" Філом Еспозіто.

"Це, безумовно, чудовий успіх. Я закинув багато шайб, однак про цей рекорд і не здогадувався"
, - зізнався Ягр журналістам після матчу.

Додамо, що "Бостон", який наразі має у своєму активі 59 очок, вже давно забезпечив собі місце у плей-оф, а "Флорида" у свою чергу так само ще раніше втратила шанси на потрапляння до цьогорічного розіграшу Кубка Стенлі.