матч-центр
Вчера 1 1
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 0 0
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 1 1
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 0 0
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

Ягр: Вони власники - вони встановлюють правила

Ветеран очікує закінчення локауту до грудня

Сезон у НХЛ розпочнеться ще до грудня. Переконаність у цьому висловив легендарний чеський нападник Яромір Ягр у інтерв’ю виданню idnes.cz.

"Я вважаю, що власники хочуть провести якомога більше матчів. Те, що ми втратили місяць, не має жодного значення. За цей місяць команди проводять по 8-9 матчів, а це не означає, що весь сезон зірваний. Завжди можна внести корективи в розклад"
, - наголосив чеський ветеран.

Будучи власником хокейного клубу "Кладно" у Чехії, Ягр, на відміну від російських зірок НХЛ, не бачить нічого злочинного у бажанні власників клубів НХЛ перерозподілити прибутки ліги на свою користь.

"Те, що хтось чимось володіє і хоче на цьому заробити якнайбільше, ми не можемо сприймати як шахрайство. З таким підходом шахраями можна назвати півсвіту. Це просто бізнес. Так, вони потребують нас для того, щоб цей бізнес функціонував, але вони все ж таки власники. Інша справа, що для більшості власників хокеї не є головною статтею прибутків. Вони заробляють на чомусь іншому, на відміну від нас, хокеїстів. Тому немає сумніву, що саме вони встановлюють правила"
, - підкреслив чеський нападник.

Нинішній сезон для Ягра може стати вже 19-м у НХЛ. Його форвард проведе у складі "Даллас Старз".

Нагадаємо, що у НХЛ триває локаут, який було оголошено після того, як 15 вересня закінчився термін дії попередньої колективної угоди між лігою та гравцями, а щодо нової угоди сторони не змогли досягнути компромісу.

 На минулому тижні НХЛ внесла на розгляд профспілки гравців нові пропозиції, згідно з якими доходи ліги ділитимуться порівну 50/50 між гравцями та клубами, на відміну від першої пропозиції представників клубів, яка передбачала зменшення частки гравців з 57% до 46%.

Комментарии 0

Новости партнеров
00:30
Мотогонки. Rookies Cup 2017. Гонка 1. Херес (Испания)
http://n161adserv.com/vast.xml?key=733a4eb84f74cedf5c3b8162db2fd613&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров