матч-центр
Вчера 9 4
Сейчас 1 1
Сегодня 7 6
Завтра 13 4
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 9 4
Сейчас 1 1
Сегодня 7 6
Завтра 13 4
все
важные
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

Ягр: Вони власники - вони встановлюють правила

Ветеран очікує закінчення локауту до грудня

Сезон у НХЛ розпочнеться ще до грудня. Переконаність у цьому висловив легендарний чеський нападник Яромір Ягр у інтерв’ю виданню idnes.cz.

"Я вважаю, що власники хочуть провести якомога більше матчів. Те, що ми втратили місяць, не має жодного значення. За цей місяць команди проводять по 8-9 матчів, а це не означає, що весь сезон зірваний. Завжди можна внести корективи в розклад"
, - наголосив чеський ветеран.

Будучи власником хокейного клубу "Кладно" у Чехії, Ягр, на відміну від російських зірок НХЛ, не бачить нічого злочинного у бажанні власників клубів НХЛ перерозподілити прибутки ліги на свою користь.

"Те, що хтось чимось володіє і хоче на цьому заробити якнайбільше, ми не можемо сприймати як шахрайство. З таким підходом шахраями можна назвати півсвіту. Це просто бізнес. Так, вони потребують нас для того, щоб цей бізнес функціонував, але вони все ж таки власники. Інша справа, що для більшості власників хокеї не є головною статтею прибутків. Вони заробляють на чомусь іншому, на відміну від нас, хокеїстів. Тому немає сумніву, що саме вони встановлюють правила"
, - підкреслив чеський нападник.

Нинішній сезон для Ягра може стати вже 19-м у НХЛ. Його форвард проведе у складі "Даллас Старз".

Нагадаємо, що у НХЛ триває локаут, який було оголошено після того, як 15 вересня закінчився термін дії попередньої колективної угоди між лігою та гравцями, а щодо нової угоди сторони не змогли досягнути компромісу.

 На минулому тижні НХЛ внесла на розгляд профспілки гравців нові пропозиції, згідно з якими доходи ліги ділитимуться порівну 50/50 між гравцями та клубами, на відміну від першої пропозиції представників клубів, яка передбачала зменшення частки гравців з 57% до 46%.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=f6c8cbbf-096b-4b28-b07e-757ff9e5f637&zoneInt=116§=111&site=111&rnd=210901299
22:00
Бильярд. Открытый турнир Пари-Матч. Свободная пирамида
Новости партнеров
Новости партнеров