Японія знову засмутила українських уболівальників

Збірна розгромила британців
19 апреля 2012г. 17:00

Збірна команда Японії розгромила учорашніх кривдників українців - збірну Великої Британії.

Японці почали громити суперника ще в середині першого періоду. Двічі ворота Стефана Мерфі вразив Хірокі Уено.

У другому періоді британці спробували виправити становище, однак наразилися на чергові два голи від Макото Кавашимі та Шинії Янадорі.

В заключній двадцятихвилинці обидві команди вже відверто догравали зустріч. Щоправда і за такої гри японці змогли закинути ще раз. Після кидка Такуро Ямашита шайба рикошетом від захисника британців влетіла у ворота. В підсумку переконлива перемога Японії - 5:0.

Після цього матчу британці з двома очками займають п’яте місце у групі, а японці їх на одну сходинку випереджають - у них 5 очок.

Збірній України, яка заробила на чемпіонаті лише одне очко, потрібно докласти зусиль, щоб залишитися у групі А першого дивізіону, потрібно докласти зусиль.