Сейчас 1

Єршов: У "Беркуті" зібрані найкращі люди в ПХЛ

Захист "Левів" грубо помилявся у обороні
28 октября 2012г. 09:04

Грубі помилки у захисті, а також значний час гри у меншості призвели до поразки "Левів" від "Беркута" з великим рахунком. Про це після матчу, що відбувся напередодні, заявив головний тренер львівської команди Владислав Єршов.

"По-перше, у другому періоді 10 хвилин ми грали у меншості, а це з такою командою як "Беркут" неприпустимо. Крім того були грубі помилки у наших захисників"
, - відзначив наставник "Левів".

За його словами, на матч з нинішнім лідером чемпіонату ПХЛ хокеїстам зі Львова давалася установка щільно грати у середній зоні та намагатися зловити суперника на контратаках.

Що ж до причини вже другої поразки від "Беркута" з розгромним рахунком, то Єршов вважає, що його підопічні просто поступаються киянам за рівнем майстерності.

"Все-таки зібрані найкращі люди у ПХЛ"
, - наголосив тренер.

Нагадаємо, що напередодні "Беркут" у себе вдома з розгромним рахунком 7:2 здобув перемогу над гостями зі Львова.