Вчера 10 7
Завтра 14 4

"Юґра" везе з Латвії три очки

Команда впевнено переграла "Динамо"

Ханти-мансійська "Юґра" здобула впевнену перемогу над ризьким "Динамо" у матчі регулярного чемпіонату КХЛ.

Поєдинок, що пройшов 24 грудня у Ризі, закінчився поразкою господарів з рахунком 1:3 (1:1, 0:1, 0:1).

Рижани першими вийшли вперед у зустрічі, коли на 3-й хвилині відзначився Олександр Жиру. Однак надалі закидали лише хокеїсти суперника. На 12-й хвилині Ігор Скороходов рахунок зрівняв, на 27-й Костянтин Глазачев вивів "Юґру" вперед, а на 60-й вже у пустих воротах розписався Антон Бут.

Таким чином, "Динамо" з 36 очками наразі перебуває на передостанній сходинці у турнірній таблиці Західної конференції, а "Юґра" з 48 балами дев’ята на Сході.