Юні "Донбас" та "Сокіл" зустрілися у фіналі

Поєдинок пройшов цікаво та з інтригою

Поки хокейний клуб "Донбас" намагається демонструвати лідерські амбіції у ВХЛ, а команда "Донбас-2" - у ПХЛ, молода зміна донеччан не відстає від своїх дорослих візаві.

У фіналі чемпіонату України 97-98 років юні хокеїсти з Академії ХК "Донбас" зустрілися зі своїми однолітками з київського "Сокола". Перший матч серії до трьох перемог "Донбас" зіграв вдома на льоду ЛСК "Алмаз". Поєдинок пройшов у найкращих традиціях хокейних протистоянь між Києвом та Донецьком – цікаво та з інтригою.

У стартовому періоді команди обмінялися шайбами. В другому ігровому відрізку "Донбас" вийшов у лідери 2:1. Втім розвинути успіх у заключній двадцятихвилинці господарям не вдалося: "соколята" двічі вразили ворота суперника і у підсумку виграли поєдинок – 3:2.

На юнацькі команди очікує ще одна гра у Донецьку, після чого 3 березня серія переїде до столиці України. Якщо в трьох іграх переможця виявлено не буде, у Києві 4-го березня команди проведуть ще одну зустріч. В разі нічиєї після 4-х ігор серія знову переїде в Донецьк.

Ну, а детальніше про героїв та перипетії цього дитячого фіналу дивіться у програмі "Тиждень хокею" у вівторок.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://n130adserv.com/vast.xml?key=571d1794743ba3307184bc12cba0f4c8&zone=PRE_ROLL&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров