Сейчас 3 1
Завтра 10 4

Юний "Сокіл" посів друге місце на турнірі в Білорусі

"Галицькі Леви" - четверті

Київський "Сокіл" посів друге місце, а "Галицькі Леви" - четверте на турнірі у Білорусі, у якому брали участь гравці віком до 11 років. Про це повідомляє прес-служба львівської команди.

Українські команди зустрілися ще на стадії півфіналу, де "Леви" поступилися з рахунком 1-6. Після такої образливої поразки львів’яни поступилися і у малому фіналі. У надрезультативному матчі за третє місце "Галицькі Леви" програли команді Бобруйська 3-8.

А у фіналі зійшлися переможці своїх груп ХК "Береза" і ХК "Сокіл". Команди зіграли три періоди, овертайм і провели затяжну серію буллітів. Переможцями стали все ж господарі турніру, перемігши за буллітами 7-5.

"Береза" - це єдина команда, яка не зазнала жодної поразки на турнірі, у якому брало участь 6 команд з Білорусі та дві з України.