Новость

За океаном бояться втратити цілий сезон у НХЛ

| Хоккей

Експерти публікують невтішні прогнози

У НХЛ через недомовленість між гравцями та власниками клубів існує ризик скасування цілого сезону-2012/2013. Про це заявив експерта Даррен Дрегер у своїй статті на сторінках видання TSN.

"Враховуючи те, наскільки полярними є позиції ліги та профспілки гравців за менш ніж 10 днів до закінчення дії нинішньої колективної угоди, джерела з обох боків припускають, що втрат чергового сезону цілком можлива", - пише Дрегер.

Нагадаємо, НХЛ наполягає на суттєвому скороченні зарплат хокеїстів, тоді як профспілка вважає, що такий захід не вирішить  фінансових проблем ліги без перебудови самої системи, яка склалася у НХЛ.

Крім того гравців не влаштовує ймовірний перегляд діючих угоди з клубами, а також пропозиція ліги збільшити термін контрактів новачка з 3 до 5 років.

Нагадаємо, що у історії НХЛ вже є прецеденти, коли через локаут скасовувався цілий сезон. У 2004 році процес укладення нової колективної трудової угоди між хокеїстами і власниками клубів переріс у конфлікт, в результаті якого 16 лютого 2005 року керівництво ліги оголосило про скасування усього сезону та Кубку Стенлі-2005.

Комментарии (0)
Новости партнеров