Новость

Загородній дає рівні шанси усім командам

| Хоккей

На майданчику потрібно показувати майстерність

Поразка "Сокола" з нищівним рахунком від "Донбасу-2" у матчі-відкритті нового сезону у ПХЛ не зменшує шансів киян на успіх за результатами усього чемпіонату. Таку думку висловив президент ПХЛ Юрій Загородній у інтерв’ю прес-службі ліги.

"Ну, я не акцентував би увагу на "Соколі", тому що у нас команди всі рівні на старті нового чемпіонату, так само й не слід робити трагедії, що хтось програв з "сухим" рахунком, адже слід рівно та об’єктивно ставитися до всіх команд ліги. Кожна команда свою майстерність повинна показувати на майданчику, а тому рахунок в матчі "Донбас-2" - "Сокіл" свідчить сам за себе. Але чемпіонат тільки почався, шанси у всіх команд рівні, дистанція довга (36 матчів регулярного чемпіонату)", - наголосив Загородній.

Він переконаний, що другий за ліком сезон у ПХЛ буде цікавим та зберігатиме інтригу.

Також президент ПХЛ вважає добрим показником для ліги нещодавнє впровадження спільно з телеканалом "Хокей" системи підрахунку статистики "Pointstreak".

"Те, що у нас є ця система, яка уже запущена, безперечно є добрим показником. Вона вже працює. А збій, що відбувся вчора на матчі "Леви" - "Динамо" пов’язаний з технічними проблемами мережі Інтернет на арені міста Новояворівська. Але керівництво "Левів" - дуже серйозне та відповідальне, вони розуміють значення цієї системи, так само знають, що регламентні норми слід виконувати, а тому цей недолік безперечно буде виправлений", - пообіцяв Загородній.

Комментарии (0)
Новости партнеров